Každý z nás musí denně využívat energie, ať už jde o elektřinu nebo plyn. Právě proto potřebujeme dodavatele energií, kteří nás budou pravidelně po celý rok zásobovat. Jednou z takových firem je i Bohemia energy, která patří mezi jedny z větších dodavatelů. Nabízí služby jak jednotlivcům, tak i firmám s nabídkou velkoodběrů.

Většina zákazníků si sjednává smlouvu s dodavatelem energie tak, že se u nich doma objeví obchodní zástupce, který jim nabídne možnost přestupu a sepíše s nimi změnu dodavatele. Často je to bohužel trochu matoucí a to kvůli obchodním taktiktám mnohých zástupců energetických firem.

U Bohemia energy je ale samozřejmě také možnost sjednat si smlouvu přes internet. Přímo na jejich webu https://www.bohemiaenergy.cz/ najdete formuláře, ceník elektřiny i plynu a snad také formuláře k odstoupení od smlouvy.

Zrušení a ukončení smlouvy s dodavatelem plynu či elektřiny je totiž často komplikovaná věc a tak s tím má mnoho klientů problémy. Pokud patříte mezi takové klienty i vy, napište váš dotaz do diskuze pod recenzí.