Půjčit si peníze je v dnešní době internetu snadné. Poskytovatelů nebankovních úvěrů je na internetu mnoho. Dnes se podíváme na společnost Door Financial, která svým modelem kopíruje prověřený systém hotovostních zápůjček s týdenním režimem splatnosti.

Jakou půjčku dostanete?

Door Financial nabízí půjčky v rozmezí pěti až padesáti tisíc korun, přičemž si můžete vybrat, jestli budete chtít půjčku splácet 45 nebo 60 týdnů.

Ano, splácení probíhá po týdnech vždy k rukám obchodního zástupce. Ten je také jedinou osobou, se kterou kromě pracovníků call centra přijdete do styku. O půjčku můžete zažádat buď telefonicky, nebo prostřednictvím emailu.

Prakticky ihned (většinou do jednoho pracovního dne, nejpozději do 48 hodin) by se vám měl ozvat obchodní zástupce společnosti a sjednat si osobní schůzku – klidně i u vás doma.

Nepřehlédněte: Zkušenosti s nebankovní půjčkou od Acema Czech Credit

Tam také dojde k podpisu smlouvy, pokud vám bude půjčka schválena, ale také k vyplacení peněz. V některých případech lze zvolit i bezhotovostní režim, kdy jsou vám peníze vyplaceny do 14 dnů a následně splácíte na účet. Důležité je vědět, že splácení začíná hned 7 dní od podpisu smlouvy a vyplacení peněz.

Kdykoliv, kdekoliv a bez ručitele

Door Financial má celorepublikovou působnost, takže si o půjčku můžete zažádat kdekoliv. Kromě splnění obecných podmínek, tedy věk nad 18 let a trvalý či přechodný pobyt na území České republiky, je nutné prokázat se už jenom potvrzením o pravidelném příjmu.

Potřebovat budete kvůli identifikaci také občanský průkaz či jiný doklad s fotografií. Pro půjčku nepotřebujete žádného ručitele.

Pokud vám to vyjde dobře a budete chtít splatit půjčku dřív, můžete. Door Financial vám klacky pod nohy házet nebude, a dokonce na tom ještě ušetříte, protože při předčasném splacení je půjčka levnější.

Officiální webové stránky Door Financial s.r.o. – http://doorfin.cz/