Specializace v oboru stavebnictví, již sedm let činnosti, firma, kterou vedou manželé Hladíkovi z Chotovic u Litomyšli. DryBand CZ, s.r.o. se specializuje na odvlhčování, sanaci a vysušování zdiva.

Sklepní prostory ve starých domech nebo haly plné vlhkosti, se vším tím by si měla tato firma opravdu spolehlivě poradit.

Bez narušení statiky, profesionálně odvedená práce

dryband-cz-s-r-oSpolečnost DryBand CZ, s.r.o. nabízí elektrodový i bezelektrodový systém pro budovy, které se potýkají dlouhodobě s vlhkostí, která omezuje jejich provoz a mohla by být nebezpečná i pro obyvatele.

Dlouholetá záruka a servis, vše při využití moderních nástrojů a postupů. Řízené větrání, životnost systému po dobu celé generace je zaručena. Odsolnění zdiva, snížení prostorové vlhkosti, odstranění plísní a už žádný „mrtvý“ vzduch.

Práce mohou proběhnout v každém ročním období, není tedy nutné čekat na léto, pro tuto firmu není problém uskutečnit zakázku ani během zimy.

Klienti dostanou písemnou záruku na vysušení zdiva oproti vrácení vložených finančních prostředků – tedy celá zakázka je naprosto bez rizika.

Ekonomické řešení nejen pro podlahy a sklepy, ale i klenuté prostory, prostě všude, kde je moc vlhko a podobná situace není práce žádoucí. Nezáleží ani na tom, jestli jde o betonovou stavbu nebo máte například dům z cihel.

Vila, statek, rodinný domek nebo komerční prostory, řešení je k dispozici i pro poměrně choulostivé historické budovy.

DryBand CZ, s.r.o. nabízí i cenovou kalkulaci celé zakázky zdarma a možnost platby formou měsíčních splátek bez navýšení, tedy není nutné, aby zájemce hradil celou částku naráz.

Rodinná a ryze česká společnost, která si poradí i s církevními budovami, stejně jako s nemovitostmi určenými pro maloobchod nebo pronájem.