Centrum estetické péče Medik Haus se sídly v Praze a Brně nese heslo „Vaše krása, Vaše zdraví, naše radost“. Pracuje v něm tým zdravotnických odborníků z oblasti estetické medicíny, dermatologie a lékařské kosmetiky.

Dlouhodobou specializací tohoto centra je pomoc s návyky zdravého životního stylu, boj s nadváhou a stárnutím. I když v České republice není Medik Haus příliš dlouho, v německy mluvících zemích je opravdovým pojmem. Kromě profesionálních pracovníků Medik Haus disponuje kvalitním materiálovým vybavením a nejnovějšími technologiemi v oboru.

medik haus recenzeMedik Haus nabízí několik služeb na vysoké úrovni. Máte-li vrásky, můžete v centru podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové. Díky unikátnímu přístroji nové generace Vital Injektor 2TM je efekt ošetření dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku.

Přístroj s koncovkou ve tvaru pistole je řízen počítačem a je určen k plošné aplikaci přesně definovaného množství kyseliny hyaluronové do předem stanovené hloubky kůže.

Díky tomu dochází nejen k hydrataci, ale také k vypnutí kůže a dále k aktivaci kolagenových vláken. Určitě oceníte i velmi krátkou rekonvalescenci s minimální tvorbou modřinek.

Aplikace je ideální na kůži obličeje, okolí očí a rtů, krku, hřbetu rukou a dekoltu.

Výhodou zákroku je, že jej můžete opakovat dle potřeby, a to za 4-6 týdnů. Zákrok je vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro ty více vytížené. Trvá totiž pouhých 20-45 minut.

Chcete-li zpomalit stárnutí po dobu 7-10 let, vyzkoušejte nejlepší ambulantní liftingový zákrok loňského roku – Ultherapii!

MedikHaus – ultherapie

Frakciovaný ultrazvuk působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický zákrok plastického chirurga (cca 4,5 mm) a nabízí velmi intenzivní ošetření tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže.

Určitě Vám přijde vhod i skutečnost, že je nyní cenově přístupnější a že díky intenzitě ošetření není potřeba jeho opakování.

Thermage proti stárnutí

Kromě výše zmíněného nabízí Medik Haus průlom v hloubkovém liftingu – metodu Thermage, jež funguje na principu energie vysílané do kůže. Díky zvýšené teplotě se postupem času tvoří zcela nová kolagenová vlákna a zastavuje se tak stárnutí až po dobu 10 let.

medik haus zkušenostiProblém trvalého odstranění vrásek Vám pomůže vyřešit aplikace kmenových buněk. Výtažek z kmenových buněk pomáhá množit stávající buňky, čímž viditelně omlazuje pokožku o několik let. Kmenové buňky budou Vašimi hlavními pomocníky také v případě vypadávání vlasů.

Díky preparátu Stem Cʹrum Hair Solution se vlasové folikuly opět aktivují a vlasy začínají znovu růst. Vypadávání vlasů u mužů a žen je vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí nedostatečné výsledky. Ať už jsou Vaše vlasy jakékoli, řekněte stop jejich vypadávání!

Máte nějaké to kilo navíc a nechcete podstupovat radikální zákrok? Centrum Vám nabízí skvělé řešení: prémiovou injekční lipolýzu. Tato neoperační metoda je v zahraničí nejoblíbenější metodou redukce tuků. Jelikož se tuk rozpouští postupně, efekt je patrný za 3-5 týdnů po aplikaci.

  • Velkou výhodou tohoto zákroku je, že se tuk rozpouští rovnoměrně a má pozitivní vliv na tvorbu kolagenu. Jedná se o bezpečnou metodu, která je určena i pro muže.
  • K dosažení ideální postavy Vám pomůže také prémiová liposukce Ulthera SLIM. Proslulost nové generace Liposonixu je založena na spokojenosti statisíců lidí po celém světě.

Ošetření Vám zaručuje trvalé výsledky po jediném ošetření, jež spočívají v redukci tuků a celulitidy, liftingu pokožky v místě ošetření a podpoře lymfatického systému. Toto vše bez nutnosti jakékoli rekonvalescence!

V dnešní době již nemusíte kvůli oslňujícímu vzhledu utrácet spoustu peněz za chirurgické zákroky. Vyzkoušejte některou z jedinečných metod Medik Hausu a budete svědky malého zázraku!

Máte se službami kliniky MedikHaus zkušenosti? Přidejte sem vaše recenze, hodnocení a zkušenosti, děkujeme 🙂