Kosmetická studia

MEDIK HAUS klinika

Centrum estetické péče Medik Haus se sídly v Praze a Brně nese heslo „Vaše krása, Vaše zdraví, naše radost“. Pracuje v něm tým zdravotnických odborníků z oblasti estetické medicíny, dermatologie a lékařské kosmetiky.

Dlouhodobou specializací tohoto centra je pomoc s návyky zdravého životního stylu, boj s nadváhou a stárnutím. I když v České republice není Medik Haus příliš dlouho, v německy mluvících zemích je opravdovým pojmem. Kromě profesionálních pracovníků Medik Haus disponuje kvalitním materiálovým vybavením a nejnovějšími technologiemi v oboru.

medik haus recenzeMedik Haus nabízí několik služeb na vysoké úrovni. Máte-li vrásky, můžete v centru podstoupit aplikaci kyseliny hyaluronové. Díky unikátnímu přístroji nové generace Vital Injektor 2TM je efekt ošetření dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku.

Přístroj s koncovkou ve tvaru pistole je řízen počítačem a je určen k plošné aplikaci přesně definovaného množství kyseliny hyaluronové do předem stanovené hloubky kůže.

Díky tomu dochází nejen k hydrataci, ale také k vypnutí kůže a dále k aktivaci kolagenových vláken. Určitě oceníte i velmi krátkou rekonvalescenci s minimální tvorbou modřinek.

Aplikace je ideální na kůži obličeje, okolí očí a rtů, krku, hřbetu rukou a dekoltu.

Výhodou zákroku je, že jej můžete opakovat dle potřeby, a to za 4-6 týdnů. Zákrok je vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro ty více vytížené. Trvá totiž pouhých 20-45 minut.

Chcete-li zpomalit stárnutí po dobu 7-10 let, vyzkoušejte nejlepší ambulantní liftingový zákrok loňského roku – Ultherapii!

MedikHaus – ultherapie

Frakciovaný ultrazvuk působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický zákrok plastického chirurga (cca 4,5 mm) a nabízí velmi intenzivní ošetření tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže.

Určitě Vám přijde vhod i skutečnost, že je nyní cenově přístupnější a že díky intenzitě ošetření není potřeba jeho opakování.

Thermage proti stárnutí

Kromě výše zmíněného nabízí Medik Haus průlom v hloubkovém liftingu – metodu Thermage, jež funguje na principu energie vysílané do kůže. Díky zvýšené teplotě se postupem času tvoří zcela nová kolagenová vlákna a zastavuje se tak stárnutí až po dobu 10 let.

medik haus zkušenostiProblém trvalého odstranění vrásek Vám pomůže vyřešit aplikace kmenových buněk. Výtažek z kmenových buněk pomáhá množit stávající buňky, čímž viditelně omlazuje pokožku o několik let. Kmenové buňky budou Vašimi hlavními pomocníky také v případě vypadávání vlasů.

Díky preparátu Stem Cʹrum Hair Solution se vlasové folikuly opět aktivují a vlasy začínají znovu růst. Vypadávání vlasů u mužů a žen je vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí nedostatečné výsledky. Ať už jsou Vaše vlasy jakékoli, řekněte stop jejich vypadávání!

Máte nějaké to kilo navíc a nechcete podstupovat radikální zákrok? Centrum Vám nabízí skvělé řešení: prémiovou injekční lipolýzu. Tato neoperační metoda je v zahraničí nejoblíbenější metodou redukce tuků. Jelikož se tuk rozpouští postupně, efekt je patrný za 3-5 týdnů po aplikaci.

 • Velkou výhodou tohoto zákroku je, že se tuk rozpouští rovnoměrně a má pozitivní vliv na tvorbu kolagenu. Jedná se o bezpečnou metodu, která je určena i pro muže.
 • K dosažení ideální postavy Vám pomůže také prémiová liposukce Ulthera SLIM. Proslulost nové generace Liposonixu je založena na spokojenosti statisíců lidí po celém světě.

Ošetření Vám zaručuje trvalé výsledky po jediném ošetření, jež spočívají v redukci tuků a celulitidy, liftingu pokožky v místě ošetření a podpoře lymfatického systému. Toto vše bez nutnosti jakékoli rekonvalescence!

V dnešní době již nemusíte kvůli oslňujícímu vzhledu utrácet spoustu peněz za chirurgické zákroky. Vyzkoušejte některou z jedinečných metod Medik Hausu a budete svědky malého zázraku!

Máte se službami kliniky MedikHaus zkušenosti? Přidejte sem vaše recenze, hodnocení a zkušenosti, děkujeme 🙂

14 Comments

 1. Aplikace kys. hyaluronové přímo do vrásek: bolestivé i přes anestezii krémem. Modřiny po celém obličeji. Ještě dva dny jsem se nemohla predklonit, jak mi v obličeji škubalo a tepalo. Nicméně jsem zakoupila poukazy za 15000,- a doufala, že 2. aplikace – tentokrát přístrojem a po měsíci bude méně bolestivá. Bohužel aplikace snad ještě bolestivější a efekt prakticky nulový. Po měsíci a třech týdnech od zakroků musím konstatovat, že jsem za kyselinu vyhodila prachy (6000) zbytečně.
  Zbylých 9000,- mne stàla injekční lipolýza. 20!! Voucherů, resp.jednotek ( inzerovali, že stačí 11-:( ) Chtela jsem bŕicho a vnitřní stehna prý nestačí, takže napíchàno jen břicho. Objem mám pořád stejný a ani už nedoufam, že nějaký efekt nastane -:( Kdyby ano, určitě napíši! Zákrok opět bolestivý. Modřiny. Následující den jsem byla nepoužitelná. Moc mne mrzí vyhozené peníze a že jsem se nechala nachytat na údajně skvělou cenu. Pokud příště, tak budu hooodně vybírat. Jo a fotky , kterými se MEDIK HOUSE chlubí na svém webu,,jsou stažené z nějaké mexické kliniky, kde provádějí klasické liposukce. Což je taky známka podvodu!!! Takže raději si návštěvu tohoto zařízení dobře rozmyslete! LS 47 let

 2. dobrý den, byla jsem na klinice na thermage ošetření a výsledky jsou opravdu velmi dobře viditelné, plno lidí si toho už na mě všimlo, doporučuji!

 3. Aplikace kys. hyaluronové přímo do vrásek: bolestivé i přes anestezii krémem. Modřiny po celém obličeji. Ještě dva dny jsem se nemohla predklonit, jak mi v obličeji škubalo a tepalo. Nicméně jsem zakoupila poukazy za 15000,- a doufala, že 2. aplikace – tentokrát přístrojem a po měsíci bude méně bolestivá. Bohužel aplikace snad ještě bolestivější a efekt prakticky nulový. Po měsíci a třech týdnech od zakroků musím konstatovat, že jsem za kyselinu vyhodila prachy (6000) zbytečně.
  Zbylých 9000,- mne stàla injekční lipolýza. 20!! Voucherů, resp.jednotek ( inzerovali, že stačí 11-:( ) Chtela jsem bŕicho a vnitřní stehna prý nestačí, takže napíchàno jen břicho. Objem mám pořád stejný a ani už nedoufam, že nějaký efekt nastane -:( Kdyby ano, určitě napíši! Zákrok opět bolestivý. Modřiny. Následující den jsem byla nepoužitelná. Moc mne mrzí vyhozené peníze a že jsem se nechala nachytat na údajně skvělou cenu. Pokud příště, tak budu hooodně vybírat. Jo a fotky , kterými se MEDIK HOUSE chlubí na svém webu,,jsou stažené z nějaké mexické kliniky, kde provádějí klasické liposukce. Což je taky známka podvodu!!! Takže raději si návštěvu tohoto zařízení dobře rozmyslete! LS 47 let

 4. V medikhausu jsem byla na Thermage procedůře a byla jsem se vším včetně výsledku moc spokojená 🙂

 5. Tak nevím, kdykoliv si někde přečtu něco negativního, vzápětí se v diskuzi objeví věta: Já byla spokojená. Jenže už toho na jiných serverech čtu špatného tolik, že mohu jen těžko věřit, že se jedná o spokojenou klientku a ne o někoho z kliniky…:-(

  1. ja zase ctu naopak, lidi jsou spokojeny a pak konkurence napise nespokojena… clovek si nevybere, neni nad osobni navstevu

  2. Já když si přečtu někde něco negativního, tak je to to samé, zkopírované. Tady se to taky opakuje. Je to zvláštní, připadá mi to jako nějaký naschvál.

 6. Byla na na medikhaus na liposukci a mám super výsledky. Díky tomu se cítím vác sebevědomá a konečeně mám boky a břicho jaké jsem vždy chtěla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *