Již desátým rokem působí na českém trhu s finančním poradenstvím společnost Partners Financial Services a.s., která se ve všech svých reklamách snaží přesvědčit, že dělá finanční poradenství jinak, než je obvyklé.

Pravdou je, že finanční poradenství nemá u nás zrovna nejlepší pověst. Partners ale patří k těm větším hráčům na trhu a o tom hovoří i čísla.

Široký výběr kdekoliv v ČR

Na svých stránkách Partners uvádí, že v současné době obsluhuje téměř půl milionu klientů díky svým více než 2000 finančním poradcům. Po celé republice najdete více než 70 poboček, kam si můžete přijít pro radu.

Nikdo vás tedy, pokud sami nebudete chtít, nebude chodit otravovat domů. Společnost Partners v současnosti spolupracuje s téměř šedesáti finančními subjekty a celkově má ve svém portfoliu na čtyři stovky produktů, ze kterých se vám pokusí vybrat ten nejlepší.

Partners je nejenom finanční poradenství

Pod společnost Partners spadají i další společnosti, které se pohybují na finančním trhu. Nabízí tak možnost investovat přes Partners Investiční společnost nebo pomoc s vaším podnikáním prostřednictvím Partners Akademie.

Nepřehlédněte: Recenze na finanční poradenství Partners na RecenzeZdarma.cz

Dále provozuje srovnávací portál Porovnej24 a také finanční servery penize.cz a finmag.cz, který vychází dokonce i v tištěné formě.

Bankovní i nebankovní služby

Partners se honosí tím, že jako jediná společnost svého druhu na našem trhu nabízí také spolupráci s bankami. Na jejím seznamu partnerů je 11 bankovních společností, větších i menších, takže výběr je dostatečně široký.

Reference na finanční poradenství ZFP Group najdete v tomto článku >>

Dále pak v seznamu najdete velké množství pojišťoven s různými druhy produktů. Přes finanční poradce Partners by mělo pojištění vždy vyjít výhodněji, než pokud byste si ho sjednávali sami.

Kvalifikovaní poradci

U Partners kladou poměrně přísné požadavky na znalosti finančních poradců. Tuto práci tedy nemůže u Partners dělat každý. Ti nejlepší z nich se mohou pochlubit dokonce i velmi náročným certifikátem €FA, pro jehož zisk je nutné složení písemných i ústních zkoušek před odbornou komisí.

Máte zkušenosti či reference na Partners? Přidejte vaše recenze do diskuze