Kosmetická studia

Centrum estetické péče – Platan Clinique

Platan Clinique je zcela nové, tudíž moderní centrum estetické péče, které založily tři lékařky. Centrum chce ve svých luxusních prostorách pečovat jak o bývalé pacienty zakládajících lékařek, tak o pacienty nové.

Pacienti se mohou spolehnout na užívání špičkových materiálů a profesionálních přístrojů. Kdo by čekal, že se jedná o kosmetický salon, mýlil by se. Centrum spíše připomíná plně vybavenou a moderní ordinaci.

Individuální přístup je pro lékařky centra samozřejmostí. Na začátku návštěvy centra čeká na pacienty vstupní prohlídka.

Aby byli pacienti co nejméně stresováni, dostanou o následném ošetření dostatek informací. Centrum péče nabízí také služby, které naleznete v běžných kosmetických salonech, ale zde máte opravdu jistotu, že Vám bude služba provedena kvalitně.

Klinika Platan Clinique nabízí služby v oblasti estetické medicíny, dermatologie, vlasové poradny, trvalé depilace, neinvazivní liposukce a diagnostiky.

V rámci estetické medicíny se na ni můžete obrátit, když potřebujete odstranit vrásky, jizvičky či pigmentové skvrny, vyléčit akné nebo odstranit cévní léze. Novinkou je od loňského roku tzv. Ultratherapy.

Jedná se o metodu, která je velmi oblíbená ve Spojených státech amerických. Její výhoda spočívá v tom, že není nutné užití skalpelu a narkózy. Jedná se o inovativní ultrazvukovou metodu, kdy počítač vyhodnotí stav Vaší pleti a podle toho naplánuje rozsah zákroku, a to až do 4,5 mm!

Platan Clinique a Thermage CPT

klinika platan thermageJiž dlouho se toužíte zbavit vrásek, podbradku i povolené kůže? Je tu pro Vás revoluce v moderních omlazovacích metodách – hloubkový lifting Thermage CPT.

Pomocí něho o několik let omládnete, a to bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem.

Funguje na principu energie, která je vysílána do hlubokých vrstev kůže, díky níž dochází k aktivaci a stimulaci fibroblastů, tj. buněk produkujících kolagen.

Stávající kolagenová vlákna se přestavují a již za 4 týdny po ošetření vznikají vlákna nová.

Bezprostředně po ošetření nastupuje viditelný liftingový efekt, který postupem času zesiluje. Jelikož nastupuje zvolna, okolí na Vás nepozná, že jste nějaký zákrok podstoupili, a Vy můžete říkat, že za tak skvělý vzhled vděčíte Matce přírodě!

Tento nejnovější neinvazivní facelift hollywoodských hvězd zahrnuje ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku a krku.

Klinika zaručuje výsledky, které jsou srovnatelné s plastickou operací. Díky ošetření dojde ke zpevnění kontur, zlepšení textury celé tváře, redukci vrásek a povadlé pokožky, zjemnění nosoretní rýhy, omlazení a vypnutí očního okolí, zmenšení podbradku a omlazení a vypnutí krku s dekoltem.

Budete doslova v nejlepších rukách, protože zákrok provádí lékař spolu s certifikovaným zdravotnickým personálem.

platan clinique ultherapyNejste-li se svým vzhledem spokojeni a chcete-li vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem, podstupte tuto metodu.

Po jediném ošetření omlazovací metodou Thermage CPT navrátíte pleti mládí, a to po dobu 7-10 let!

Kromě inovativních, výše uvedených procedur, můžete na klinice podstoupit vyplnění rtů, tváří, hřbetů ruky apod. pomocí fillerů, dále aplikaci botulotoxinu a kmenových buněk, FotoRejuvenace, injekční zavádění kyseliny hyaluronové, chemický peeling, frakční radiofrekvenci, frakční erbiový laser, odstranění znamének a kožních výrůstků, dále ReFacing či Re Neck.

A kde že tuto kliniku najdete? Kromě našeho hlavního města sídlí i v Opavě a Olomouci. Centrum estetické péče Platan Clinique nabízí tak širokou škálu ošetření, že si z ní vybere opravdu každý. Návštěvy se není třeba obávat. Velmi rádi Vás tam přivítají a přesvědčí, že investice do sebe sama je mnohdy tou nejlepší investicí.

Máte se službami kliniky Platan Clinique osobní pozitivní či negativní zkušenosti? Přidejte vaše reference, recenze či hodnocení dolů do diskuze.

6 Comments

  1. Podstoupila jsem injekční lipolýzu břicha a bez výsledku. Následná komunikace s klinikou zbytečná. Rozhodně nedoporučuji, investované peníze bez záruky a nejedná se o malé částky!

  2. Postopila jsem lipolýzu břicha injekcemi a nic je to akorát tahani peněz. A myslím jsi že když jsi zaplatíte něco jiného a údajně doktorka vás premluvi k zákroku injekcemi a původně to mnělo být tím uzasnym strojem laserový paprsky z Německa a reklamní masáž tak jsem jsi koupila 9 voucherů na břicho a nic tak nevím co jsi o tom myslet tak pristi týden jedu za manželem do Nürnberg na pravou Clinique a uvidíme ale v česku už. radši nic no coment😠

  3. Byla jsem v platan clinic skrz odstraneni podbradku a s vysledkem jsem spokojena. Navic na klinice je prijemny personal, ja mam tedy dobrou zkusenost.

  4. Ná zákroku Thermage jsem byla u Platanu v Olomouci. Prvne jsem byla na info schuzce, tam mi dali kompletní info co a jak a pak jsem za týden sla na zákrok. Hned po zákroku jsem nejak extra zmenu nepocitovala, ale postupem casu to bylo lepsí a lepsí, prý je to tou tvorbou kolagenu, co zákrok zpusobuje. Ve výsledku se mi nádherne vypnula plet a vsímají si toho vsichni, coz me vždycky potesí.

  5. Já na lipolýze taky byla. Už je to dýl. Skoro 3 měsíce. Je pravda, že jsem ze začátku nadávala, že z toho nic není. A to jsem se tak snažila dodržovat pití a zdravý jídelníček, když už jsem investovala 9 poukazů na břicho. Ten nástup přišel ale pomalu a výsledky jsou „vidět“ až teď. 5 cm přes břicho je fajn. Určitě to bylo ale už poznat dřív. Akorát já to neviděla. Chce to hold trpělivost.

  6. Take jsem byla v Olomouci na termage celeho obliceje v lete 2016.Do dnesniho dne nevidim absolutne zadne zmeny v mem obliceji coz me velice mrzi,protoze tento zakrok neni zrovna levny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *