selfie-obchodJeště před pár lety by mnoha lidem připadalo nemožné, aby se mohlo něco jako selfie tyč dostat do povědomí skoro většiny lidí. I přesto je tomu dnes tak.

Pokud často cestujete na známá turistická místa, nemohlo vám uniknout množství teleskopických tyčí, ve kterých mají turisté z celého světa uchyceny svoje mobily a fotí si selfíčka.

Plno z nich si kupuje selfie tyče až na místě od prodejců ze Senegalu či Bangladéše.

Nejde ovšem zrovna o ty nejkvalitnější selfie sticky a už vůbec nečekejte možnost reklamace.

Jestliže dáváte raději přednost bezpečnému a prověřenému prodejci, potom pro vás máme tip na internetový obchod, který se na selfie tyče a další mobilní příslušenoství specializuje – SelfieObchod.cz.

Nabídka e-shopu

Už podle názvu je jasné, že se tento e-shop zaměřuje primárně na prodej selfie tyčí a dalšího vybavení, které s focením selfíček souvisí.

V době psaní článků je v nabídce 6 selfie tyček, většina z nich je vhodná pro mobily Samsung, iPhone, Huawei, LG či Xiaomi.

Vybrat si můžete z čtyř barev u klasické levnější varianty a dvě barevné varianty jsou pak dostupné i luxusní selfie tyče, která je o něco dražší (ovšem odpovídá tomu i lepší provedení).

selfie-tyc-levne

5 důvodů, proč nakoupit na SelfieObchod.cz

  • jsou specialisté na zboží, které prodávají
  • doručení zboží je na druhý den
  • cena poštovného je přijatelná, pouze 89 Kč
  • mají online chat, kde se můžete poradit
  • návody a vysvětlení ke každému produktu

Bezpečnost e-shopu

Stále více lidí dává přednost nakupování u obchodů, které jsou známé nebo nějakým způsobem důvěryhodné. Podívejme se proto, jak si z tohoto hlediska stojí i SelfieObchod.cz

Důležité jsou rozhodně informace o prodejci. Tyto údaje najdete v sekci Kontakt, kde nechybí ani IČ, adresa nebo odkaz na obchodní podmínky.

Přehledné a pochopitelné obchodní podmínky jsou taky podstatné, zajímá nás hlavně reklamační řád, informace o dodání a případně navýšení cen.

Co se týče historie SelfieObchodu, podle archivů funguje už druhým rokem, takže nejde o nějaký nově vytvořený obchod, který existuje chvilku a není prověřený.

Zmínky na internetu

Čím více se o e-shopu píše, tím důvěryhodnější a kvalitnější pravděpodobně bude (pokud tedy nejde o negativní zmínky). O prodejci selfie tyčí a bezdrátových nabíječek SelfieObchod.cz jsme toho sice moc neobjevili, ovšem v několika nezávislých článcích je tento e-shop zmiňován.

Jde o tyto články:

 

Reference, recenze a zkušenosti se SelfieObchod.cz

Hodnocení selfie tyčí a obchodu najdete v komentářích přímo v tomto e-shopu. Zákaznické hodnocení je sice méně důvěryhodné, než recenze na Heuréce, RecenzeZdarma.cz či jinde na webu, ovšem lepší nějaké hodnocení, než žádné. Zde je výběr několika referencí z webu:

Patrik:

„Selfie tyč perfektně funguje na Samsung A3 a Sony xperia Z a nemuselo se nic instalovat. Stačilo jenom upravit nastavení fotoaparátu a vše běží bez problému. Rychlost dodání super jenom můžu doporučit.“ – 

Petra:

„Perfektní komunikace s dodavatelem. Bleskové dodání zboží. Selfie tyč funguje, tak jak má. Máme krásnou růžovou barvu….. Děkujeme a rozhodně doporučujeme“