Dopravní nehoda nebo nějaký vážný úraz. Potřebujete odškodnění za pochybení lékařů, které Vás doslova a do písmene stálo zdraví?

Cyklista, řidič, spolujezdec, každý, kdo se stal obětí dopravní nehody. Stotisíc klientů ve více než dvaceti evropských a světových zemích, profesionální práce a mimosoudní vyrovnání se co nejdříve to bude možné.

V Čechách má dceřiná společnost VOTUM (fungují na webu http://www.votum-co.cz/)více než pět tisíc klientů, celková výše jejich odškodnění za úrazy dosahuje výše 300 milionů korun. Skvělá vizitka? Jiné snad vlastně ani není potřeba, reference jsou to bezesporu skvělé.

Nebojte se žádosti, nepotáhne se roky

Když se rozhodnete jednat svépomocí a podat žádost o odškodnění – ať už soudně nebo mimosoudně – problém se může táhnout klidně i celé roky.

votum centrum odškodnění

Votum centrum však celý tento proces může výrazně urychlit. Votum pomůže i delší dobu po předmětné autohavárii nebo úrazu, a to až po dobu čtyř let zpětně. Pachatel neznámý? Nevadí, i tehdy je tu samozřejmě pomocná ruka.

Výhodou je fakt, že klienti nemusí společnosti Votum platit nic předem. Firma je navíc držitelem oficiální licence České národní banky a jako taková má finance tím pádem stoprocentně v pořádku.

Nemusíte se tak bát, že v polovině odškodňovacího procesu přijde nějaká potíž a k penězům se pak už nikdy nedostanete, nic podobného určitě nehrozí.

Odborníci, kteří mají patřičnou kvalifikaci a disponují i četnými referencemi. Jistota, transparentní jednání, profesionalita každým coulem, přesně toho se dočkáte od společnosti Votum.

Pokud se bude pojišťovna bránit odškodnění, tak Votum je připraveno pomoci! A je jedno, kde se nehoda stala – ať už v rámci ČR, nebo někde v zahraničí třeba na dovolené či služební cestě. Pomocná ruka je tu totiž vždycky!

Profil firmy Votum na Firmy.cz zde >>

Kontakty:

email