tyrkysovy-penny-board-recenzeV poslední době se stali tzv. Penny boardy velkým hitem a tyhle plastové skateboardy ve městech potkáte snad každý den.

Penny boardy se u nás prodávají už od mnoha značek, i když originální a původní firmou, která vyšla s Penny boardy poprvé, je Penny Boards Australia.

Mezi českými internetovými obchody, kde si můžete pennyboard koupit, existuje několik specializovaných e-shopů, které se zaměřují na tohle zboží.

Mají většinou širší výběr, možnost sestavení skejtu dle vlastní libosti anebo třeba doplňky a součástky, které se k Penny boardu mohou hodit.

Jedním z takových obchodů s pennyboardy je i e-shop na adrese www.zefstyle.cz. Jde o menší skate shop, který má v nabídce zhruba 20 skateboardů různých barev.

Doprava zdarma a další bonusy

Jako jeden z mála internetových obchodů se skateboardy nabízí shop Zefstyle.cz doručení zdarma a to bez limitu. Nezáleží tedy na tom, kolik tam utratíte, všechny zboží vám doručí, aniž byste platili za poštovné

Ke skateboardům na Zefstyle navíc získáte dárky, které se při jízdě na Penny boardu mohou hodit.

Recenze a reference zákazníků na Zefstyle

Na internetu není Zefstyle.cz novinkou, tento obchod funguje už několik let a proto je možné dohledat reference a zkušenosti zákazníků, kteří zde nakoupili. Několik jich je například přímo na jejich webu.

honza

„dnes mi došel balík, jsem nadšený. Opravdu to čekání se vyplatilo a byla s vámi skvělá spolupráce mockrát děkuji“ – Zefboard Black

Iva Plávková

„Dobrý den,
touto cestou Vám chci poděkovat za urychlené vyřízení své objednávky.
Dnes mi zboží dorazilo . S Vaším internetovým obchodem jem byla maximálně spokojená.“

Videorecenze

Další recenze a hodnocení najdete na http://recenzezdarma.cz/zefstyle-a-zefboardy/