ZFP Group je společností, která se snaží dělat věci jinak. Finanční poradenství na trhu poskytuje od roku 2003, ale už od roku 1995 se věnuje nejrůznějším školením v oblasti finančního trhu.

A právě školení a kurzy jsou tím, čím se snaží tato společnost odlišit od ostatních. Je to ale opravdu správná cesta?

Peníze jsou až na prvním místě

Zkušenosti s touto společností napovídají, že ačkoliv se jedná o poradenskou společnost, vůbec první, co se poradce pokusí udělat, bude dostat vás na jeden z těchto poměrně drahých seminářů.

Pravda, za necelé dva tisíce (dva a půl, pokud budete chtít jet ve dvou) dostanete celodenní školení včetně stravy v jednom z vlastních hotelových komplexů nebo školících středisek v rámci celé republiky.

Ale co když byste chtěli pouze klasické poradenské služby a zprostředkování produktů, o které máte skutečně zájem? Pak to budete mít s poradci ZFP o něco složitější, protože jejich hlavním cílem je prodávat místa na těchto školeních.

Jejich obsah nedokážeme objektivně posoudit, protože není veřejně znám.

Klasika, ale nic navíc

Pokud už se poradci nepovede dostat vás na školení a vytáhnout z vás vstupní poplatek, můžete se po dostatečně dlouhém kladení odporu dostat až k tomu, co skutečně chcete – klasickému finančnímu poradenství.

Přečtěte si další zkušenosti a reference klientů i členů ZFP Group Akademie i realitního fondu:

Názory na internetu ovšem říkají něco jiného než internetové stránky, které slibují řešení na míru pro každého klienta. Podle zkušeností dosavadních klientů je ale zjevné, že poradce se vám pokusí za každou cenu prodat co nejvíce produktů, které ve skutečnosti ani nemusíte potřebovat.

A samozřejmě to obalí krásnou pohádkou, jejímž účelem bude přesvědčit vás, že přesně tohle potřebujete a že více produktů je lépe. Faktem je, že při tom nijak nezohlední vaší reálnou situaci, jako spíš svou reálnou potřebu dokončit prodej a získat z něj provizi.

Přidejte vaše diskuze, zkušenosti, recenze a reference jak z pozice člena, tak z pozice klienta ZFP Group