Poskytovalé půjček

Zkušenosti s nebankovní půjčkou Acema

acema-půjčka-zkušenostiAcema Credit Czech a.s. poskytuje různé služby na nebankovním trhu včetně půjčky na cokoliv.

Díky ní můžete získat slušné peníze až do výše 5 000 000 Kč bez nutnosti dokládat příjem. Je nutné ručit nemovitostí.

Kdy se tato nebankovní půjčka vyplatí a jaké s ní mají zkušenosti ostatní klienti?

Historie společnosti Acema Czech Credit a.s.

Společnost Acema je významným poskytovatelem úvěrů na našem trhu již 16 let, tedy od roku 2000. V roce 2012 ještě více posílila vstupem investora ze zahraničí.

Získala nový název Acema Credit Czech a.s. a novou vizáž. Díky těmto změnám je o služby společnosti ještě větší zájem. Navíc profesionální tým zaškolených úvěrových poradců dokáže jednat velmi rychle a ve všech koutech republiky.

Služby poskytované společností Acema

Jak již bylo řečeno, nabízí Acema půjčky až do výše 5 000 000 Kč s dobou splatnosti až 20 let. Také je možné využít konsolidaci půjček, půjčku na rekonstrukci či podnikatelský úvěr. Není nutné dokládat příjem, nekontroluje se registru a půjčka na cokoliv je navíc neúčelová.

Acema Credit půjčka

Velkou výhodou je to, že získané peníze můžete použít i na vyplacení exekucí. Jedinou podmínkou je nemovitost, vhodná k zástavě. Může se jednat o dům, byt nebo i pozemek. Půjčka je ideální zejména u vyšších částek, kde se můžete dostat na velmi zajímavou úrokovou sazbu až 6,4 %, což je porovnatelné s nabídkou bank.

Jedná se o podvod?

Mnoho lidí si u nebankovních půjček klade otázku, zda se nejedná o podvodnou společnost. Podle všech dostupných informací však půjčka Acema podvod rozhodně není.

Poskytuje velké půjčky jištěné nemovitostí, veškeré smlouvy máte k dispozici v dostatečném předstihu k prostudování, společnost má dlouholetou praxi, získala řadu ocenění a její tváří je i známý herec Martin Dejdar.

Vítěz testu

Půjčka Acema získala nejvyšší ocenění v nezávislém testu nebankovních úvěrů, který pořádá evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA. Předmětem hodnocení je

výhodnost podmínek a přístup ke klientům. Celý test probíhá formou mystery shoppingu, kdy je možné získat ucelené a podrobné informace o průběhu celé žádosti.

Výhody půjčky:

  • vysoký úvěrový limit,
  • dlouhá doba splatnosti (až 20 let), čím déle splácíte, tím nižší úroková sazba,
  • není nahlíženo do registru dlužníků a není potřeba dokládat příjem
  • celá půjčka může být vyřízena během několika dní,
  • peníze může získat i člověk bez zaměstnání, důchodce, žena na MD atd.

Nevýhody půjčky:

  • je nutné vždy ručit nemovitostí,
  • schvalovatelnost není příliš vysoká, půjčku rozhodně nedostane každý.

Co je potřeba k vyřízení půjčky:

  • je nutný platný občanský průkaz a další doklad totožnosti,
  • nemovitost v osobním vlastnictví a výpis z katastru nemovitostí, který nesmí být starší tři měsíce,
  • nabývací titul (listina, kterou prokážete vlastnictví nemovitosti)

Jak hodnotí půjčku Acema ostatní?

Podle některých hodnocení nemá ve své kategorii půjčka Acema takřka konkurenci. Není ovšem vhodná na malé částky, ale spíše na vyšší obnos peněz.

Klienti velmi pozitivně hodnotí rychlost vyřízení a zejména to, že půjčku je možné použít na vyplacení exekuce. Velké nadšení projevují i začínající podnikatelé, kteří si mohou půjčit pro svůj rozjezd a neobracet se na banku, která má mnohem náročnější podmínky než Acema Credit.

Kvalitní nebankovní společnost

Jestliže máte vhodnou nemovitost a potřebujete větší částku, klidně se obraťte na společnost Acema. Podle zjištěných informací se jedná o velmi solidní a férovou společnost, kde vám poskytnou peníze na vyřešení vašich potíží nebo splnění snů. Díky solidním úrokům i sazbě RPSN je srovnatelná s bankami a v některých případech i výhodnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *