Poskytovalé půjček

Zonky – reference a zkušenosti klientů

zonky-vcelari-300x600-1467106658.jpgSpolečnost Zonky nabízí revoluci v půjčování peněz. Jedná se o koncept, kdy lidé půjčují lidem. A aby to bylo důvěryhodné, Zonky funguje jako zprostředkovatel a garant toho, že bude oboustranně všechno v pořádku.

Vše je to zabalené do líbivého designu a přátelského stylu komunikace. Zonky.cz se snaží vzbudit dojem, že je tu pro vás. Jaké jsou naše reference na tuto službu?

Lidé půjčují lidem

Zonky nabízí skvělou možnost jak pro ty, kteří si peníze potřebují půjčit, tak i pro ty, kteří jich mají dost a chtějí vhodným způsobem investovat.

Do projektu se tedy můžete zapojit buď jako věřitel, nebo samozřejmě také jako dlužník. Protože se jedná o nebankovní společnost, mají zde šanci na získáni úvěru i ti, kteří by u banky běžně neprošli schvalovacím procesem.

Nepřehlédněte: Zonky.cz na HodnoceniPujcek.cz

Je to jednoduché. Pokud si chcete půjčit, sepíšete pár základních informací a krátký příběh o tom, na co byste chtěli peníze použít a potom ho vyvěsíte na takzvané tržiště.

Tam si mohou vaši žádost prohlížet investoři a následně vám předkládat různé nabídky.

Celou vaši poptávku může uspokojit buď jeden investor, nebo se na ní může složit více lidí. Výhodou pro vás je, že si můžete vybrat – každý totiž může nabídnout mírně jiné podmínky.

Jaké jsou limity a podmínky?

Na Zonky si můžete půjčit částku v rozmezí 20 až 500 tisíc korun, a to na dobu šesti měsíců až sedmi let.

Vše, co musíte splňovat, je české státní občanství nebo trvalý pobyt v ČR, plnoletost, dva doklady totožnosti a doložit své příjmy bankovními výpisy. Zonky navíc může zavolat i k vám do práce a ověřit si, zda tam skutečně pracujete.

Registry, exekuce, insolvence

To jsou tři strašáci pro každého zájemce o úvěr. Záznam v registru u Zonkyho zase tolik nevadí, stejně jako exekuce, pokud dokážete tyto problémy nějak rozumně odůvodnit. Insolvence už je ale problém – v té vám nemůže půjčit nikdo, ani Zonky.

Další reference na službu Zonky najdete například zde:

Reference klientů s půjčkou od Zonky.cz

Funguje to, celý proces je neskutečně jednoduchý a jednání excelentní, kam se hrabou banky. A moc se mi nezdá, že by paní s příjmem 28 tisíc a bez dluhů nedostala lepší úrok. Musel tam být nějaký problém. Dostal jsem bez problémů 5,99 %.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *